Leonardo DiCaprio gürültü nedeniyle şikayetlerin odağında…

İkilinin Londra’daki Chiltern Firehouse otelinde diğer ünlü isimlerle parti yaptığı ancak çıkardıkları gürültü sebebiyle diğer misafirlerin yönetimi protesto ettiği söyleniyor.

1997 yapımı “Titanik” filmi ile ünlenen ve Hollywood’un başarılı isimlerinden biri haline gelen Leonardo DiCaprio sadece kariyeriyle değil, aynı zamanda özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Pop yıldızı Ellie Goulding ve model Emily Ratajkowski’nin de yer aldığı gecenin oldukça eğlenceli ve hareketli geçtiği alınan duyumlar arasında…

Maya Jama…

Son zamanlarda Rapçi Stormzy ile ilişkisiyle gündemde olan Jama, hayranlarından aldığı müstehcen mesajların bazılarını paylaştığında utandığını söyledi.

29 yaşındaki sunucu, hayranlarına sosyal medyadaki mesajlarının nasıl göründüğüne dair ön bilgi verirken özellikle açık saçık bir mesaja rastladı. Hesabın kimliğini gizli tutmayı tercih etti ancak X dereceli itirafı Instagram’daki takipçileriyle paylaştı.

Meraklı hayran daha önce sunucuya ve modele yıldızın doğal güzelliğinden bahseden birkaç mesaj göndermişti. Ancak hesabın gönderdiği özel bir mesaj, ekran görüntüsünü kendisini takip eden 3,1 milyon kişiyle paylaşırken Jama’yı şaşkına çevirdi ve biraz da korkuttu.

Hesap, sunucunun aynada beyaz bikini tarzı kısa üst ve kot pantolon giyerek verdiği pozla ilgili yüklediği bir hikayeye yanıt veriyordu. 

Jama’ya gönderilen mesajda, “Dün gece erkek arkadaşımla sevişirken seni düşündüm. Endişelenmeli miyim?” diye yazıyordu. Ancak ünlü isim mesaj karşısında şok olmak ve tiksinmek yerine mesajı daha çok bir iltifat olarak gördü. Sunucu, “Mesajlarıma dair bir fikir; bazıları benim için bunu diyor… bazıları bunun hakkında düşünüyor” diye yazdı ve bunu çeşitli emojilerle vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir