Bu savunmayı yaptı: Bakın neden fotoğrafı neden silmiş

Bayram tatilinde Monako’da ıstakoz yiyip sosyal medyadan paylaşan ve kolunda 585 bin liralık Rolex saat olan AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın ardından AKP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun da yarım milyonluk Rolex saati ortaya çıktı. Takipçileri ‘Keşke biz de Rolex takıp, ıstakoz yiyebilsek. Dişin bile kaplama, milletin ağzında diş yok’’ yorumları yapmıştı. Yenişehirlioğlu gelen mesajlar sonrasında paylaşımını silerken, yaşananlar AKP içinde de tartışmalara neden olmuştu.

İLGİLİ HABERLER:

AKP’de ıstakozun ardından ikinci vaka: Rolex’li vekilGüncel
Istakozlara, Rolexlere bir de bu eklendi: AK ŞatafatGüncel

AKP’li Yenişehirlioğlu, sosyal medya hesabından Rolex’li fotoğrafı tekrar paylaştı ve önceki paylaşımı neden sildiğini anlattı. Yenişehirlioğlu, şunları söyledi:

“Bu paylaşımımı silmemin sebebi şudur: Arkamda yer alan değerli Ispartalı partililerimize yönelik hakaretler ve küfürlerden dolayıdır. Bu seviyesiz yorumlar silinse bile twetterde görülüyor. Oysa paylaşımım instagramda duruyor. Zira orada seviyesiz paylaşımlar silinince görülmüyor. Bu arada alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim.”

BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU KİMDİR?

AKP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu 19 Ocak 1962 de Akhisar’da doğdu. Baba adı Ali, anne adı Namiye’dir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Avrupa, Afrika, Uzakdoğu, Güney Asya ve Asya ülkelerinde halklar ve toplumlar üzerinde araştırmalarda bulundu. Yurt içinde ve Yurt dışında sayısız sempozyum ve konferanslarda bulundu.

Kariyerine Avukat olarak başlayıp, 28 yıl kesintisiz Avukatlık yapıp, sonrasında Dünyaca tanınan bir yazar ve oyuncu olarak kariyerine devam etmiştir. 12 Romanı, 1 Şiir kitabı mevcut olup, pek çok dergide yazıları yayımlanmıştır. 7 Güzel Adam, Sevda Kuşun Kanadında, Payitaht “Abdülhamid”, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı, Hayreddin Sultanın Fermanı dizilerinde önemli karakterleri yorumlamıştır. Direniş Karatay ve Vecihi Hürkuş filmlerinde yer almıştır.

28. Dönem Manisa 1. Sıra Milletvekili seçildi. AKP Grup Başkanvekili olarak görevi devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir